Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Picture
te: చిత్రం

en: All
te: అన్నీ

en: Send
te: పంపించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
