Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: On
cs: Zapnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Picture
cs: Obrázek

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
