Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: On
ru: Вкл

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Picture
ru: Изображение

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Discussion
ru: Дискуссия

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Private Message
ru: Личное сообщение

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Create a group
ru: Создать группу

en: Load more
ru: Показать больше

en: Dashboard - Last Threads
ru: Панель управления - Последние обсуждения

en: Last Messages
ru: Последние сообщения

en: New discussion
ru: Новая дискуссия
