Opigno messaging (3.0.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Picture
da: Billede

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Discussion
da: Diskussion

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Create a group
da: Opret en gruppe
