Opigno messaging (3.0.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Picture
mn: Зураг

en: All
mn: Бүгд

en: Send
mn: Илгээх
