Opigno migration (3.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Picture
bs: Slika

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Signature
bs: Potpis

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju
