Opigno migration (3.0.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы
