Opigno migration (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Picture
sk: Obrázok

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Signature
sk: Signatúra

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Body of the message
sk: Telo správy

en: The comment body.
sk: Telo komentára.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
sk: Typ hierarchie v slovníku. (0 = žiadna, 1 = jednoduchá, 2 = viacnásobná)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
sk: Váha slovníka vzhľadom k ostatným slovníkom.

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: The author's host name.
sk: Hostiteľské meno autora.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
sk: Stav zverejnenia príspevku. (0 = zverejnený, 1= nezverejnený)

en: The published status of a file.
sk: Status publikovania súboru.

en: File MIME Type
sk: MIME typ súboru
