Opigno migration (3.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina
