Opigno migration (3.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
