Opigno migration (3.0.0) - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Picture
pl: Obraz

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Signature
pl: Podpis

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: User data
pl: Dane użytkownika

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: The comment body.
pl: Treść komentarza.

en: The name of the term.
pl: Brak aktywnych kategorii

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
pl: Rodzaj dozwolonej hierarchii wewnątrz słownika (0 = brak, 1 = pojedyncza, 2 = wielokrotna).

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
pl: Waga słownika w stosunku do innych słowników.

en: Public files
pl: Pliki publiczne

en: Last access timestamp
pl: Znacznik czasu ostatniej wizyty

en: Last login timestamp
pl: Znacznik czasu ostatniego logowania

en: Vocabulary machine name
pl: Identyfikator systemowy słownika

en: The author's host name.
pl: Nazwa hosta autora komentarza.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
pl: Status publikacji komentarza. (0 = Opublikowany, 1 = Nieopublikowany)

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: The translation set id for this node
pl: Identyfikator zestawu tłumaczenia dla tego węzła

en: Registered timestamp
pl: Znacznik czasu rejestracji

en: Signature format
pl: Format podpisu

en: The term ID.
pl: ID terminu.

en: Comment ID.
pl: ID komentarza.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
pl: ID nadrzędnego komentarza. Jeśli równy 0 to komentarz nie jest odpowiedzią do istniejącego komentarza.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
pl: {node}.nid węzła do którego dodano komentarz.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
pl: {users}.uid użytkownika, który dodał komentarz. Wartość 0 oznacza użytkownika anonimowego.

en: The comment title.
pl: Tytuł komentarza

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
pl: {filter_formats}.format treści komentarza.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
pl: Miejsce komentarza w wątku w formacie vancode.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
pl: Nazwa autora komentarza. Używana jest wartość {users}.name jeśli użytkownik jest zalogowany, w przeciwnym wypadku używana jest wartość podana w formularzu komentarza.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
pl: Adres strony domowej autora komentarza podanej w formularzu komentarza gdy komentującym jest użytkownik anonimowy i włączone jest ustawienie 'Anonimowi użytkownicy mogą/muszą pozostawić dane kontaktowe'.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
pl: {node}.type dla którego ten komentarz jest odpowiedzią.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
pl: Identyfikator {users}.uid użytkownika, który dodał plik. Wartość 0 oznacza, że plik został dodany przez anonimowego użytkownika.

en: The published status of a file.
pl: Status publikacji pliku.

en: The time that the file was added.
pl: Czas dodania pliku.

en: Existing term VID
pl: VID terminu

en: The term description.
pl: Opis terminu.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
pl: Identyfikatory ID terminów nadrzędnych.

en: The vocabulary ID.
pl: ID słownika.

en: The name of the vocabulary.
pl: Nazwa słownika.

en: The description of the vocabulary.
pl: Opis słownika.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
pl: Adres e-mail autora komentarza podany w formularzu komentarza gdy komentującym jest użytkownik anonimowy i włączone jest ustawienie 'Anonimowi użytkownicy mogą/muszą pozostawić dane kontaktowe'

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
pl: Znacznik czasowy daty utworzenia ostatniej wersji tego węzła.

en: Node authored by (uid)
pl: Węzeł dodany przez (uid)

en: Revision authored by (uid)
pl: Wersja autorstwa (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
pl: Czas utworzenia komentarza w formacie Unix timestamp.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
pl: Czas edycji komentarza przez jego autora w formacie Unix timestamp.

en: Format of the term description.
pl: Format opisu terminu.

en: Module responsible for the vocabulary.
pl: Moduł odpowiedzialny za słownik.

en: Unique machine name of the vocabulary.
pl: Unikalny identyfikator systemowy słownika.

en: File MIME Type
pl: Typ MIME pliku

en: Running upgrade
pl: Trwa aktualizacja

en: What will be upgraded?
pl: Co będzie uaktualniane?
