Opigno migration (3.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Picture
sl: Slika

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico
