Opigno migration (3.0.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: File path
af: Lêerpad

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Picture
af: Prentjie

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging
