Opigno migration (3.0.2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Picture
km: រូបភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: The comment body.
km: តួ​មតិយោបល់ ។

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
km: ប្រភេទ​ឋានានុក្រម​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាក្យស័ព្ទ ។ (0 = បានបិទ 1 = តែមួយ 2 = ច្រើន)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
km: ភាព​សំខាន់​នៃ​វាក្យស័ព្ទ​ក្នុង​ទំនាក់ទំនង​ទៅ​វាក្យស័ព្ទ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: Public files
km: ឯកសារ​សាធារណៈ
