Opigno migration (3.0.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Picture
ku: وێنە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Public files
ku: پەڕگە گشتییەکان
