Opigno migration (3.0.3) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Picture
fy: Ofbylding
