Opigno migration (3.0.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: File path
is: Skráarslóð

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Picture
is: Mynd

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Signature
is: Undirskrift

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: File name
is: Skráarnafn

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Timezone
is: Tímabelti

en: The author's host name.
is: Vélarnafn höfundar.
