Opigno migration (3.1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Signature
be: Подпіс

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Public files
be: Агульнадаступныя файлы
