Opigno migration (3.1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Picture
hr: Slika

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Signature
hr: Potpis

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: User data
hr: Korisnički podaci

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Public files
hr: Javne datoteke
