Opigno migration (3.1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Picture
sq: Fotografia

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Signature
sq: Firma

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri
