Opigno migration (3.2.7) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Password
si: මුරපදය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Signature
si: අත්සන
