Opigno migration (3.2.7) - en to az translation catalogue (71 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: File path
az: Fayl yolu

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Picture
az: Şəkil

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Signature
az: İmza

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File name
az: Fayl adı

en: User data
az: İstifadəçi məlumatları

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: The comment body.
az: Şərh məzmunu.

en: The name of the term.
az: Termin adı.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
az: Lüğətdə icazə verilən iyerarxiya növü. (0 = əlil, 1 = tək, 2 = çoxlu)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
az: Lüğətin digər lüğətlərə nisbətdə çəkisi.

en: Public files
az: İctimai fayllar

en: Last access timestamp
az: Son giriş vaxt möhürü

en: Last login timestamp
az: Son giriş vaxt möhürü

en: Vocabulary machine name
az: Lüğət maşınının adı

en: The author's host name.
az: Müəllifin aparıcı adı.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
az: Şərhin dərc edilmiş statusu. (0 = Nəşr edilib, 1 = Dərc olunmayıb)

en: Language (fr, en, ...)
az: Dil (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
az: Dəyişdirilmiş vaxt damğası

en: The translation set id for this node
az: Bu qovşaq üçün tərcümə dəsti id

en: Registered timestamp
az: Qeydə alınmış vaxt möhürü

en: Signature format
az: İmza formatı

en: Init
az: İçində

en: The term ID.
az: ID termini.

en: Comment ID.
az: Şərh ID-si.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
az: Valideyn şərh ID-si. 0-a təyin edilərsə, bu şərh mövcud şərhə cavab deyil.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
az: Bu şərhin cavabı olduğu {node}.nid.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
az: Şərhi yazan {users}.uid. 0-a təyin edilərsə, bu şərh anonim istifadəçi tərəfindən yaradılmışdır.

en: The comment title.
az: Şərh başlığı.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
az: Şərh orqanının {filter_formats}.formatı.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
az: İplikdə şərhin yerinin vancode təmsili.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
az: Şərh müəllifinin adı. İstifadəçi daxil olubsa, {users}.name istifadə edir, əks halda şərh formasında yazılan dəyəri istifadə edir.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
az: Əgər istifadəçi anonimdirsə və 'Anonim istifadəçilər əlaqə məlumatlarını tərk edə bilər/getməlidir' parametri aktivdirsə, şərh formasından şərh müəllifinin ana səhifəsinin ünvanı.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
az: Bu şərhin cavab olduğu {node}.növü.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
az: Faylı əlavə edən {users}.uid. 0-a təyin edilərsə, bu fayl anonim istifadəçi tərəfindən əlavə edilmişdir.

en: The published status of a file.
az: Faylın dərc edilmiş statusu.

en: The time that the file was added.
az: Faylın əlavə olunduğu vaxt.

en: Existing term VID
az: Mövcud termin VID

en: The term description.
az: Termin təsviri.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
az: Termin valideynlərinin Drupal termin identifikatorları.

en: The vocabulary ID.
az: Lüğət ID.

en: The name of the vocabulary.
az: Lüğətin adı.

en: The description of the vocabulary.
az: Lüğətin təsviri.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
az: Əgər istifadəçi anonimdirsə, şərh formasından şərh müəllifinin e-poçt ünvanı və "Anonim istifadəçilər əlaqə məlumatlarını tərk edə bilər/getməlidir" parametri aktivdir.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
az: Bu qovşağın ən son versiyasının vaxt damğası yaradılmışdır.

en: Node authored by (uid)
az: Müəllifi olan qovşaq (uid)

en: Revision authored by (uid)
az: Revizyonun müəllifi (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
az: Şərhin Unix vaxt damğası kimi yaradıldığı vaxt.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
az: Şərhin müəllifi tərəfindən Unix vaxt damğası kimi redaktə olunduğu vaxt.

en: Format of the term description.
az: Termin təsvirinin formatı.

en: Module responsible for the vocabulary.
az: Lüğətə cavabdeh olan modul.

en: Unique machine name of the vocabulary.
az: Lüğətin unikal maşın adı.

en: File MIME Type
az: Fayl MIME növü

en: Running upgrade
az: Təkmilləşdirmə işləyir

en: What will be upgraded?
az: Nə yenilənəcək?
