Opigno migration (3.0.3) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Picture
hy: նկար

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
