Opigno migration (3.2.7) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Picture
lv: Attēls

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: The comment body.
lv: Komentāra saturs.

en: Public files
lv: Publiski faili
