Opigno migration (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Picture
ps: انځور

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Signature
ps: لاسليک

en: User data
ps: غړي توکي

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Signature format
ps: لاسليک بڼه
