Opigno migration (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Picture
ht: Foto

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
