Opigno migration (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Node ID
ca: ID del node

en: Picture
ca: Imatge

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Signature
ca: Signatura

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: User data
ca: Dades de l'usuari

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: The comment body.
ca: El cos del comentari.

en: The name of the term.
ca: El nom del terme.

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: Last access timestamp
ca: Marca horària de l'últim accés

en: Last login timestamp
ca: Marca horària de l'últim inici de sessió

en: Vocabulary machine name
ca: Nom màquina del vocabulari

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
ca: L'estat de publicació del comentari. (0 = Publicat, 1 = No Publicat)

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: The translation set id for this node
ca: L'identificador del conjunt de traducció per aquest node

en: Registered timestamp
ca: Marca horària de registre

en: Signature format
ca: Format de la signatura

en: The term ID.
ca: ID del terme.

en: Comment ID.
ca: ID del comentari.

en: The comment title.
ca: El títol del comentari.

en: The published status of a file.
ca: L'estat de publicació d'un fitxer.

en: The name of the vocabulary.
ca: El nom del vocabulari.

en: The description of the vocabulary.
ca: La descripció del vocabulari.

en: Node authored by (uid)
ca: Node elaborat per (uid)

en: Revision authored by (uid)
ca: Revisió elaborada per (uid)
