Opigno migration (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: File name
de: Dokumäntname
