Opigno migration (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Picture
he: תמונה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: User data
he: נתוני משתמשים

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: The comment body.
he: תוכן התגובה.

en: The name of the term.
he: שם הסיווג

en: Public files
he: קבצים ציבוריים

en: The author's host name.
he: שם המחשב של כותב/ת התגובה.
