Opigno migration (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Last login timestamp
sr: Време задње пријаве
