Opigno migration (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Weight
te: భారం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Picture
te: చిత్రం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Signature
te: సంతకం

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
