Opigno migration (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: File path
vi: Đường dẫn tập tin

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Node ID
vi: ID node

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Published
vi: Đã công bố

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: File ID
vi: ID tập tin

en: File name
vi: Tên tập tin

en: User data
vi: Dữ liệu người dùng

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: The comment body.
vi: Nội dung bình luận

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
vi: Kiểu phân cấp cho phép trong kho từ (0 = vô hiệu hóa, 1 = đơn cấp, 2 = đa cấp)

en: Public files
vi: Các tệp công cộng
