Opigno migration (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: File path
lt: Failo kelias

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: The comment body.
lt: Komentaro turinys.

en: Public files
lt: Vieši failai
