Opigno migration (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Picture
ne: तस्विर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
