Opigno migration (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Picture
eu: Irudia

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: The comment body.
eu: Iruzkinaren gorputza.

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak

en: Language (fr, en, ...)
eu: Hizkuntza (fr, en, ...)

en: The comment title.
eu: Iruzkinaren izenburua.
