Opigno migration (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Picture
gl: Imaxe

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Published
gl: Publicado

en: Signature
gl: Sinatura

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: User data
gl: Datos de usuario

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
gl: O estado de publicación dun comentario. (0 = Publicado, 1 = Non publicado)

en: Signature format
gl: Formato da sinatura

en: The published status of a file.
gl: O estado de publicación dun arquivo.
