Opigno migration (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Public files
my: အများမြင်နိုင်သည့် ဖိုင်များ
