Opigno migration (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Picture
oc: Imatge

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Signature
oc: Signatura

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Public files
oc: Fichièrs publics
