Opigno migration (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Password
ug: پارول

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
