Opigno migration (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی
