Opigno migration (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Signature
ast: Robla

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
