Opigno migration (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Node ID
jv: ID Node

en: Picture
jv: Gambar

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: File ID
jv: ID berkas

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Public files
jv: Berkas umum
