Opigno migration (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
