Opigno migration (8.x-1.6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Password
se: Beassansátni

en: Picture
se: Govva

en: Published
se: Almmuhuvvon
