Opigno migration (8.x-1.7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Picture
ga: Pictiúr
