Opigno migration (8.x-1.7) - en to no translation catalogue (67 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Username
no: Brukernavn

en: Email address
no: E-postadresse

en: Language
no: Språk

en: File path
no: Filbane

en: Password
no: Passord

en: Weight
no: Vekt

en: Picture
no: Bilde

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Roles
no: Roller

en: Published
no: Publisert

en: Signature
no: Signatur

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Sticky at top of lists
no: Klistret på toppen av lister

en: File ID
no: Fil-ID

en: File name
no: Filnavn

en: User data
no: Brukerdata

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Timezone
no: Tidssone

en: Created timestamp
no: Opprettet tidsstempel

en: The comment body.
no: Kommentarens brødtekst.

en: The name of the term.
no: Navnet til termen.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
no: Typen hierarki som er tillatt i vokabularet. (0 = deaktivert, 1 = enkelt, 2 = flere)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
no: Vekten av vokabularet i forhold til andre vokabular.

en: Public files
no: Offentlige filer

en: Last access timestamp
no: Tidsstempel for siste gang den ble åpnet

en: Last login timestamp
no: Tidsstempel for siste innlogging

en: Vocabulary machine name
no: Vokabularets maskinnavn

en: The author's host name.
no: Forfatterens vertsnavn.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
no: Den publiserte statusen til en kommentar. (0 = Publisert, 1 = Ikke publisert)

en: Language (fr, en, ...)
no: Språk (fr, en, …)

en: Modified timestamp
no: Endret tidsstempel

en: The translation set id for this node
no: Oversettelses-settets id for denne noden

en: Registered timestamp
no: Tidsstempel for registrering

en: Signature format
no: Signaturformat

en: The term ID.
no: Term-ID.

en: Comment ID.
no: Kommentar-ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
no: Overordnet kommentar-ID. Hvis satt til 0, er denne kommentaren ikke et svar til en eksisterende kommentar.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
no: Den {node}.nid som denne kommentaren er et svar på.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
no: Den {users}.uid som har skrevet kommentaren. Hvis satt til 0, ble denne kommentaren skrevet av en anonym bruker.

en: The comment title.
no: Kommentarens tittel.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
no: {filter_formats}.format for brødteksten i kommentaren.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
no: vancode-representasjon av kommentarens plass i en tråd.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
no: Kommentarforfatterens navn. Bruker {users}.name hvis brukeren er innlogget, ellers brukes verdien som er skrevet inn i kommentarskjemaet.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
no: Kommentarforfatterens hjemmeside fra kommentarskjemaet, hvis brukeren er anonym, og innstillingen for "Anonyme brukere kan/må oppgi sin kontaktinformasjon" er slått på.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
no: Den {node}.type som denne kommentaren er et svar på.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
no: {users}.uid for brukeren som la til filen. Hvis satt til 0, ble denne filen lagt til av en anonym bruker.

en: The published status of a file.
no: Den publiserte statusen til en fil.

en: The time that the file was added.
no: Tidspunktet da filen ble lagt.

en: Existing term VID
no: Eksisterende term-VID

en: The term description.
no: Term-beskrivelse.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
no: Drupal term-IDer for termens foreldre.

en: The vocabulary ID.
no: Vokabular-ID.

en: The name of the vocabulary.
no: Navnet til vokabularet.

en: The description of the vocabulary.
no: Beskrivelsen av vokabularet.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
no: Kommentarforfatterens e-postadresse fra kommentarskjemaet, hvis brukeren er anonym, og innstillingen for "Anonyme brukere kan/må oppgi sin kontaktinformasjon" er slått på.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
no: Tidsstempelet den siste revisjonen for denne noden ble opprettet.

en: Node authored by (uid)
no: Noden er skrevet av (uid)

en: Revision authored by (uid)
no: Revisjonen er skrevet av (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
no: Det tidspunktet når kommentaren ble skrevet, som et Unix tidsstempel.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
no: Det tidspunktet som kommentaren ble redigert av forfatteren, som et Unix tidsstempel.

en: Format of the term description.
no: Format for term-beskrivelsen.

en: Module responsible for the vocabulary.
no: Modul som er ansvarlig for vokabular.

en: Unique machine name of the vocabulary.
no: Unikt maskinnavn for vokabularet.

en: File MIME Type
no: Filens MIME-type

en: Running upgrade
no: Pågående oppgradering

en: What will be upgraded?
no: Hva vil bli oppgradert?
