Opigno module (3.0.3) - en to el translation catalogue (90 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: link
el: σύνδεσμος

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Module
el: Μονάδα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Class
el: Κλάση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Choice
el: Επιλογή

en: Slide
el: Κύλιση

en: Reference
el: Αναφορά

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Package
el: Πακέτο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Asc
el: Αύξ
