Opigno module (3.0.3) - en to ur translation catalogue (36 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Finished
ur: ختم شد

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
