Opigno module (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Choice
ku: هه‌لبژاردن

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
