Opigno module (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (107 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Module
ca: Mòdul

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: home
ca: inici

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Owner
ca: Propietari

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Result
ca: Resultat

en: Activity
ca: Activitat

en: Choice
ca: Opció

en: Reference
ca: Referència

en: Results
ca: Resultats

en: Video
ca: Vídeo

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Finished
ca: Fi

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Answers
ca: Respostes

en: Activities
ca: Activitats

en: pixels
ca: píxels

en: Uses
ca: Usos

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Correct
ca: Correcte

en: Availability options
ca: Opcions de disponibilitat

en: Correct answer
ca: Resposta correcta

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Random order
ca: Ordre aleatori

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: The best
ca: El millor

en: The newest
ca: El més nou

en: Evaluated
ca: Evaluat

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: Allowed number of attempts
ca: Número d'intents permesos

en: Master
ca: Mestre

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió
